۱۵ هزار متر مربع آسفالت بلوار باهنر یزد مرمت و تعویض می‌شود
19 خرداد

۱۵ هزار متر مربع آسفالت بلوار باهنر یزد مرمت و تعویض می‌شود

سخنگوی شهرداری یزد با بیان اینکه ۱۵ هزار متر مربع آسفالت بلوار باهنر یزد مرمت و تعویض می‌شود، در ارتباط با علت اجرای شبانه این پروژه گفت: در راستای کاهش بار ترافیکی بلوار باهنر، این پروژه از ساعت ۲۳ تا هفت صبح اجرا می‌شود.

حامد سلطانی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مرمت و تعویض آسفالت بلوار باهنر در حد فاصل میدان امام حسین (ع) تا میدان باهنر از امروز آغاز شده اظهار کرد: با توجه به نیازی که این مسیر به تعویض و مرمت آسفالت داشت، این عملیات از امروز آغاز شد و شنبه و یکشنبه شب آسفالت آن انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پروژه تعویض و مرمت آسفالت بلوار باهنر یزد تا پایان هفته پیش رو ادامه خواهد داشت و در این پروژه، ۱۵ هزار مترمربع آسفالت تعویض و مرمت می‌شود.

سخنگوی شهرداری یزد ادامه داد: با توجه به اینکه این بلوار مسیر تردد اصلی در شهر به حساب می‌آید و در راستای کاهش بار ترافیکی بلوار، عملیات عمرانی در این پروژه از ساعت ۲۳ تا هفت صبح انجام می‌شود.

سلطانی ادامه داد: شهرداری یزد مطابق با برنامه‌زمانبندی اعلام شده این پروژ را اجرایی خواهد کرد و از صبر و شکیبایی و همراهی همشهریان عزیز در زمان اجرای آن تشکر می‌کنیم.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.