آغاز به‌کار شورای هماهنگی روابط‌عمومی شهرداری‌‌ها در استان یزد
1 خرداد

آغاز به‌کار شورای هماهنگی روابط‌عمومی شهرداری‌‌ها در استان یزد

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد با اشاره به آغاز به کار شورای هماهنگی روابط‌عمومی شهرداری‌های استان یزد، گفت: این شورا سطح کیفی اطلاع رسانی شهرداری‌ها را افزایش می‌دهد.

حامد سلطانی در نخستین مجمع شورای هماهنگی روابط‌عمومی شهرداری‌های استان  که با حضور سید محمد رستگاری مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و علی صالحی مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد تشکیل شد، اظهار کرد: هدف ما برای شورای هماهنگی روابط عمومی شهرداری‌ها در درجه اول استفاده از تجربیات یکدیگر برای اجرای هرچه بهتر و بیشتر وظایف و فعالیت‌هایمان بود.

وی افزود: یکی دیگر از مواردی که به صورت جدی در این شورا به دنبال آن هستیم، حمایت روابط عمومی‌های شهرداری‌های استان یزد از یکدیگر برای دستیابی به اهداف اصلی مجموعه‌هایمان است.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد خاطرنشان کرد: در کنار خلاقیت‌هایی که‌ می‌توانیم در عصر نوین ارتباطات داشته باشیم، به نوعی این شورا کمک می‌کند تا ما یاریگر یکدیگر در تبیین اقداماتی باشیم که شهرداری‌ها به مردم ارائه می‌کنند.

سلطانی گفت: این موضوع میسر نمی‌شد به غیر از این صورت که در کنار یکیگر بنشینیم و صحبت کنیم و با گفت‌وگوی سازنده زمینه تحقق این هدف و پیشبرد اهداف را محقق کنیم.

وی افزود: تنها روابط‌عمومی‌هایی که باید صد در صد از خلاقیت خودشان استفاده کنند و دستورالعملی برای فعالیت‌ آنها ارسال نمی‌شود شهرداری‌ها هستند و نهادهای دولتی عمدتا بخشی از کار خود را در حوزه انجام مواردی انجام می‌دهند که از وزارتخانه و نهاد بالادستی به آنها ابلاغ شده است.

مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد خاطرنشان کرد: روابط عمومی‌های شهرداری‌ها به دلیل تغییراتی که هر دوره در حوزه مدیریت شهری رخ می‌دهد باید با ابتکار عمل و خلاقیت، فعالیت‌های خود را برنامه‌ریزی و اجرا کنند.

سلطانی اظهار امیدواری کرد که در ادامه مسیر شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان یزد، حمایت مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد از این شورا وجود داشته باشد.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.